Planten- en vogeltuin in het Bloemendaalsche Bosch
Vrijwilligersdag
Na inventarisatie hebben we het Zwanenwater als doel van ons uitje helaas wederom moeten uitstellen. Er rust kennelijk geen zegen op.
Maar we slaan dit jaar niet over; we nodigen jullie uit om deel te nemen aan een wandeling in Duin en Kruidberg.
Ons bestuurlid Bart van Tooren weet over het gebied veel te vertellen.
De wandeling gaat over zandpaden en duurt ongeveer 2 uur. Voor we op pad gaan ontmoeten we elkaar bij Hoeve Duin en Kruidberg. Na een inleidend praatje, koffie en een Kruidbergje gaan we aan de wandel. Laten we hopen op mooi herfstweer!
Datum: zaterdag 25 september
Aanvang: 13.00 uur
Plaats: Hoeve Duin en Kruidberg, Duin en Kruidbergerweg 89, Santpoort
Afloop: ong. 15.30 uur.
Daarna: gezellige naborrel
Aanmelden: bij Johan 023- 5 26 27 00 of dicksaher@hotmail.com
Parkeren
Op een zonnige dag valt het niet mee om je auto bij de Hoeve te parkeren. Tegenover de uitspanning is de ingang van het duingebied. Daar is een kleine parkeerplaats - zie kaart. Een andere mogelijkheid is de parkeerplaats bij Station Santpoort Noord. (10 minuten lopen)
Terug